Day 1 – 20th April 2019 : Group matches

Group – Day 1
      

Match code      Pitch              Duration                                                                            Match                                                      Score

A1 1 10:00 – 11:00 MP Academy India MHC Rosmalen 4 – 0
A2 2 10:15 – 11:15 Royal Antwerp HC Amersfoortse MHC 2 – 3
A3 1 12:45 – 13:45 HC Den Bosch Amersfoortse MHC 4 – 0
A4 2 12:30 – 13:30 DSD Düsseldorf MHC Rosmalen 8 – 0
A5 3 12:45 – 13:45 Royal Antwerp HC MP Academy India 1 – 7
A6 1 16:15 – 17:15 DSD Düsseldorf Royal Antwerp HC 6 – 0
A7 2 16:00 – 17:00 Amersfoortse MHC MP Academy India 2 – 5
A8 3 16:15 – 17:15 HC Den Bosch MHC Rosmalen 4 – 0

Day 2 – 21th April 2019 : Group matches 

Group – Day 2
      

Match code      Pitch              Duration                                                                            Match                                                      Score

A9 1 09:45 – 10:45 DSD Düsseldorf MP Academy India 2 – 2*
A10 2 10:00 – 11:00 HC Den Bosch Royal Antwerp HC 5 – 0
A11 3 09:45 – 10:45 Amersfoortse MHC MHC Rosmalen 4 – 1
A12 1 11:45 – 12:45 HC Den Bosch DSD Düsseldorf 4 – 1

Day 3 – 22th April 2019: Group matches

Group – Day 3
      

Match code      Pitch              Duration                                  Match                         Score

 
A13 1 10:00 – 11:00 Royal Antwerp HC MHC Rosmalen 3 – 2
A14 2 10:15 – 11:15 HC Den Bosch MP Academy India 2 – 3
A15 3 10:00 – 11:00 DSD Düsseldorf Amersfoortse MHC *2 – 2

Day 3 – 22th April 2019: Finals

Finals – Day 3
      

Match code      Pitch              Duration                                                                            Match                                                      Score

HF1 1 13:00 – 14:00 MP Academy Amersfoortse MHC
HF2 2 12:45 – 13:45 HC Den Bosch DSD dussledorf
F1 1 15:00 – 16:00 MP Academy HC Den Bosch
F2 2 14:45 – 15:45 Amersfoortse MHC DSD Dusseldorf
F3 3 13:30 – 14:45 Royal Antwerp MHC Rosmalen

Award Ceremony : 16:15